Darmowe studia?

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu zaprasza na studia drugiego stopnia. Jeśli nie masz jeszcze w ręku dyplomu licencjata rozpocznij studia jako wolny słuchacz

Oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy są na ostatniej prostej na studiach pierwszego stopnia. Wszyscy studenci, którzy jeszcze się nie obronili mogą rozpocząć naukę w WSNHiD w Poznaniu, ale w charakterze wolnego słuchacza.

0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Rozpocznij naukę

Wolny słuchacz ma dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, tzn.: bierze udział w zajęciach dydaktycznych: wykładach, ćwiczeniach, warsztatach i realizuje program nauczania. Co ważne dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie ma roku w plecy :).

Czytaj dalej Darmowe studia?