Bezpłatne szkolenia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej – znajdź szkolenie dla siebie

1_dabrowa_studia_podyplomowe_dg_600x300cmWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza menedżerów, nauczycieli, specjalistów zarządzających projektami, pracowników działów personalnych, informatyków, handlowców, coachów, bankowców i wszystkie osoby, które chciałyby podnieść swoje kwalifikacje na Dzień Bezpłatnych Szkoleń.

Uczestnicy wydarzenia, które odbędzie się 17 września (sobota) mogą wybierać spośród kilkunastu, praktycznych, branżowych szkoleń m.in. z zakresu zarządzania, informatyki, transportu, przepisów prawa pracy czy pedagogiki specjalnej, sprzedaży lub ekonomii.

Szkolenia prowadzić będą wykładowcy i eksperci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, na co dzień prowadzący zajęcia na studiach podyplomowych.

– Program szkoleń przygotowaliśmy tak, aby mogły z nich skorzystać zarówno osoby pracujące już w branży, które myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji czy uzupełnieniu wiedzy o zmieniające się przepisy albo nowe trendy, ale także osoby, które myślą o zmianie zawodu czy awansie – mówi Dominik Penar, prodziekan uczelni ds. kształcenia ustawicznego.

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WSB bę

dzie również okazją, by zapoznać się z najnowszą ofertą studiów podyplomowych.

– Do wyboru jest obecnie ponad 100 kierunków studiów z obszarów takich jak oświata, zarządzanie, coaching, sprzedaż, logistyka, transport, administracja, czy bezpieczeństwo, finanse oraz HR. Uczestnicy sobotnich, bezpłatnych szkoleń będą mieli okazję sprawdzić praktyczny model prowadzenia zajęć, oparty o case studies i gry decyzyjne, a przede wszystkim o branżowe doświadczenie naszych ekspertów – mówi dr Marcin Lis, prorektor WSB ds. Rozwoju, koordynujący wydarzenie.

Aby uczestniczyć w Dniu Bezpłatnych Szkoleń wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i wybrać interesujące nas szkolenie (www.wsb.edu.pl). Szkolenia zaczynają się od godz. 10.30.